Alpejskie szaleństwo

Data: 17.02 – 19.02.2016

Miejsce: Karyntia

Cena: 900 zł

Wyjazd do najbardziej słonecznego regionu Alp. W tym landzie austriackim odnotowano najwięcej słonecznych dni wśród alpejskich miejscowości.

W cenie biletu wliczono:

  • przejazd
  • karnety narciarskie
  • zakwaterowanie w komfortowym ośrodku

Na narty do Serbii

Data: 30.01 – 2.02.2016 r.

Miejsce: Kopaonik

Cena: 450 zł

Wyjazd do Serbii, aby poszusować na stokach Gór Dynarskich, to doskonała opcja, dla tych którzy chcą pojeździć taniej i w mniejszym tłumie niż w Alpach. Wciąż mało znana ze swych atrakcji Serbia zapewnia narciarzom prawdziwy zimowy raj.

W cenę wliczono przejazd w obie strony i zakwaterowanie w ośrodku narciarskim.

Góry Kantabryjskie alternatywa do Alp

Data: 29.01 – 1.02.2016

Miejsce: Alto Campoo

Cena: 790 zł

Gdy myślimy o Hiszpanii, to narciarstwo nie jest pierwszym, co przychodzi na namyśl. Góry Kantabryjskie nie są i raczej nie staną się zimową stolicą Europy, ale z pewnością stanowią ciekawą alternatywę dla Tych, których znudziły już Alpy.

W Górach Kantabryjskich jest jedynie pięć zimowych ośrodków, my proponujemy podróż do największego z nich, co oznacza 23 trasy narciarskie, liczące łącznie 27 km.

Grenlandia – zima również latem

Data: 23.05 – 28.05.2016

Miejsce: Nuuk

Cena: 5 700 zł

Dla wszystkich, dla których ujemne temperatury sprawiają, że chce im się żyć proponujemy egzotyczną, choć nie upalną podróż na Grenlandię.

W cenie przewidziano przeloty i zakwaterowanie, oraz wycieczkę na czoło lodowca. Chętni będą mogli również wziąć udział w wycieczce psim zaprzędziem.

Norweskie widoki

Data: 29.02 – 7.03.2016

Miejsce: Bergen

Cena: 3 100 zł

Podróż do Norwegii, która obejmuje zwiedzanie fiordów, podróż na lodowiec i wizytę na kole podbiegunowym. A do tego sauny i zorza polarna, czyli wszystko co w Norwegii najlepsze.

W cenie przewidziano przeloty oraz zakwaterowanie w różnych miejscach Norwegii, według planu dostępnego na www.norvej.planet.pl